Hakkımızda

İçeriğe adanmış 25 yıl

Layka'dan merhaba!

Teknoloji yayıncılığının daha ilk yıllarında sloganlarımızdan biri “internet her şeyi yutacak” idi. Nitekim öyle de oldu. İletişimin, medyanın, sosyal ilişkilerin ve iş süreçlerinin dijitalleştiği dünyada markaların verimlilik, rekabet avantajı, sürdürülebilirlik ve daha fazla kâr elde edebilmek için içerik araçlarını en doğru biçimde kullanması büyük önem taşıyor.

Türkiye’nin en büyük medya kuruluşlarında 20 yılı aşkın sürede edindiğimiz deneyimimiz ve teknoloji bilgimizle harmanladığımız yayıncılık becerilerimizle, kurumların her tür içerik ve iletişim ihtiyaçlarına çözüm üretmek üzere 7 yıl önce Layka’yı kurduk. Web sitemizde sizlere uzmanlık alanlarımızı, hizmetlerimizi ve referanslarımızı anlatıyoruz. İlginiz için teşekkürler. Tüm sorularınız için bize e-posta veya WhatsApp üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Ne yapıyoruz?

Markalar ve kişiler için PR, pazarlama, reklam ve tanıtım faaliyetlerini destekleyen; dijital temsili güçlendiren, online itibara katkı sağlayan içerik üretimleri yapıyoruz. Alanında uzman yazar, editör, tasarımcı, yazılımcı ve yönetici ekibimizle markanız ve CEO’nuz için ideal iletişim planını oluşturuyor ve hayata geçiriyoruz.