Hizmetler

Yayıncılık

Kurumsal Blog İçeriği

Kurumların; çalışanlarına, müşterilerine, iş ortaklarına ve potansiyel müşterilerine iletmek istediği mesajları taşıyan içerikleri uzman ekibimizle üretiyor, yazı ve görsel hazırlığını yaparak SEO uyumlu biçimde sisteme/panele girişlerini yapıyoruz.

Türkiye’nin en büyük e-ticaret, finans, yazılım ve güvenlik şirketleri için hazırladığımız blog yayınları bugün milyonlarca kullanıcıya ulaşıyor. Şirketinizin kurumsal blog’u için strateji belirleyip, sıfırdan inşa edip veya mevcut halini yenileyip; ilgi çekici içerikler ve şık görsellerle markanıza yaraşır bir yayın oluşturuyoruz.

Dijital CEO

CEO İletişimi İçeriği

Başta LinkedIn ve Twitter olmak üzere, CEO’ların dijitaldeki varlığının şirket itibarına olumlu katkıları bulunuyor. Şirket yöneticiniz için köşe yazısı kalitesinde içerik hizmeti veriyoruz. Blog yazıları, sosyal medya paylaşımları, medya için görüş ve köşe yazıları, makaleler ve akla gelebilecek tüm içerikler için Dijital CEO hizmeti veriyoruz.

Yöneticinizin, uygun alanlarda bir kanaat önderi olarak gösterilmesine katkı sağlayacak profesyonel içerikler Layka’nın uzman yazar ve editör kadrosu tarafından üretilecek ve CEO’nuzun imzasıyla yayımlanacaktır. “Dijital CEO" stratejisini tamamlayacak biçimde CEO sosyal medya hesaplarının yönetimi de hizmetlerimiz arasında bulunuyor.

WHITE PAPER

Ürün-Hizmet İçeriği

Tüm ürün, hizmet ve çözümleriniz için özel içerikleri, sunacağınız brif çerçevesinde istediğiniz kapsama göre hazırlıyoruz. Web sitesi, broşür, katalog, ilan, reklam, advertoryal, kurumsal dergi, e-bülten ve tüm mecralar için ihtiyaç duyacağınız şirket içerikleriniz, Layka’nın uzman editörleri tarafından titizlikle üretiliyor.

Bu içerik hizmetimiz için parça başı veya içerik paketi usullerine göre çalışma yapabiliyoruz. Başta web sitesi olmak üzere, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlar için içeriklerin üretimini veya tercümesini yapıyoruz.

E-TİCARET

Online Alışveriş İçeriği

Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketleriyle uzun döneme yayılan ve sürmekte olan içerik projelerimizin verdiği deneyimle; şirketiniz için ideal içerikle pazarlama stratejisini oluşturuyoruz. E-ticaret alanında yükselen rekabette markanıza avantaj sağlayacak içerik hizmetini Layka’nın alanında uzman editörleri ve proje yöneticileri profesyonel bir hizmet olarak sunuyor.

Ürün açıklaması, editör yorumu, kullanıcı yorumu ve satın alma rehberi gibi içerikleri SEO uyumlu biçimde üretiyoruz. Son tüketicinin yanı sıra, kurumsal müşterileriniz için de her uzmanlık seviyesinde içeriklerimizle gücünüze güç katmaya hazırız. İdeal e-ticaret içeriği projesini geliştirmemiz için sizin talep ve görüşleriniz çok önemli. Sizi dinlemeye hazırız.

E-NEWSLETTER

E-Bülten İçeriği

Her şirketin kendi iletişim kanallarını oluşturmaya ve kendi medyasını kurmaya başladığı günümüzde; markanızın erişimini artıracak profesyonel e-bültenler hazırlıyoruz. Haftalık veya aylık periyotlarda gönderimiyle e-bültenler, şirketinizin müşterileri başta olmak üzere, tüm iş ortakları ve paydaşlarıyla daha sıkı ilişkiler kurmasına yardımcı olacak. Kurumsal iletişim adına önemli bir araç olan e-bülten, ayrıca çok sayıda çalışana sahip şirketler için de etkili bir iç iletişim aracı. Şirketiniz için e-bülten hizmetini tüm tasarım ve içerik çalışmalarıyla üstleniyoruz. Markanızı, ürün ve hizmetlerinizi tüm müşteri ve paydaşlarınıza en etkili haliyle güncel olarak aktarmak için e-bülten hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

YENİ MEDYA

Podcast İçeriği

Son yıllarda ülkemizde giderek daha fazla ilgiyle karşılanan podcast yayınları, kurumlar için de fırsat oluşturuyor. Şirketinizin faaliyet alanı ve sektörüyle ilgili uzmanlığını sergilemeniz; özellikle dinamik bir kitleye farklı bir yayın formatıyla ulaşmanız için sizlere podcast hizmeti veriyoruz. Uygun formatın oluşturulması, yayın planının hazırlanması, şirketinizin seçtiği kişilerle birlikte editoryal hazırlığın yapılması, ses kaydının alınması, post prodüksiyon süreci ve son olarak tüm platformlarda programın yayımlanması şeklinde uçtan uca podcast hizmeti sunuyoruz. Yönetici veya çalışanlarınız yerine, tercih ettiğiniz alanlarda uzmanlığı bulunan tanınmış kişilerle de bu podcast yayınlarını hayata geçirmek üzere çalışabiliyoruz.