Hizmetler

Yayıncılık

Kurumsal Blog İçeriği

Kurumların çalışanlarına, müşterilerine, iş ortaklarına ve potansiyel müşterilerine dönük sunmak istediği içerikleri profesyonel ekibimizle hazırlıyor, girişlerini SEO uyumlu biçimde yapıyor, talep durumunda blog’un sıfırdan kurulumunu üstleniyor ve uzun vadede güncelleyip yönetiyoruz. Türkiye’nin en büyük e-ticaret, finans, yazılım ve güvenlik şirketleri için hazırladığımız blog yayınları bugün milyonlarca kullanıcıya ulaşıyor. Şirketinizin kurumsal blog’u için strateji belirleyip, sıfırdan inşa edip veya mevcut halini yenileyip; ilgi çekici içerikler ve şık görsellerle markanıza yaraşır bir yayın oluşturuyoruz.

Dijital CEO

CEO İletişimi İçeriği

Başta LinkedIn ve Twitter olmak üzere, CEO’ların dijitaldeki varlığının şirket itibarına olumlu katkıları oluyor. Şirket yöneticiniz için premium içerik hizmeti veriyoruz. Blog yazıları, sosyal medya paylaşımları, medya için görüş ve köşe yazıları, makaleler ve akla gelebilecek tüm CEO içerikleri hizmetinizdeyiz. Yöneticinizin, uygun alanlarda bir kanaat önderi olarak gösterilmesine katkı sağlayacak profesyonel içerikler Layka’nın uzman içerik ekibi tarafından üretilecek. “Dijital CEO" stratejisini tamamlayacak biçimde CEO sosyal medya hesaplarının yönetimi de hizmetlerimiz arasında bulunuyor.

WHITE PAPER

Ürün-Hizmet İçeriği

Tüm ürün, hizmet ve çözümleriniz için özel içerikleri, sunacağınız brif çerçevesinde istediğiniz kapsama göre hazırlıyoruz. Web sitesi, broşür, katalog, ilan, reklam, advertoryal, newsletter, kurumsal dergi, e-bülten ve benzeri tüm mecralar için ihtiyaç duyacağınız tüm şirket içerikleriniz, Layka’nın uzman editörleri tarafından titizlikle üretiliyor. Bu içerik hizmetimiz için parça başı veya paket usullerine göre çalışmanız mümkün. Başta web sitesi olmak üzere, ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlar için içeriklerin üretimi veya tercümesi gibi hizmetlerimiz de bulunuyor. Detaylı bilgi ve teklif için lütfen bizimle iletişime geçin.

E-TİCARET

Online Alışveriş İçeriği

Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketleriyle uzun döneme yayılan ve sürmekte olan içerik projelerimizin verdiği deneyimle; şirketiniz için ideal content marketing stratejisini oluşturuyoruz. E-ticaret alanında yükselen rekabette markanıza avantaj sağlayacak içerik hizmetini Layka’nın alanında uzman editörleri ve proje yöneticileri size sunacaktır. Ürün açıklaması, editör yorumu, kullanıcı yorumu ve satın alma rehberi gibi içeriklerin yanı sıra; online alışveriş konusunda SEO dostu içerikleriyle blog’unu da sizin için kurup yönetiyoruz. Son tüketicinin yanı sıra, kurumsal müşterileriniz için de her uzmanlı seviyesinde içeriklerimizle gücünüze güç katmaya hazırız. İdeal e-ticaret içeriği projesini geliştirmemiz için lütfen bizimle irtibata geçin.

E-NEWSLETTER

E-Bülten İçeriği

Her şirketin kendi iletişim kanallarını ve medyasını kurmaya başladığı günümüzde; markanızın tüm alanlarla ulaşabilmesi için sizlere profesyonel e-bültenler hazırlayabiliriz. Haftalık veya aylık periyotlarda gönderimiyle e-bültenler, şirketinizin başta müşterileri olmak üzere, tüm iş ortakları ve paydaşlarıyla daha sıkı ilişkiler kurmasına yardımcı olacak. Kurumsal iletişim adına önemli bir araç olan e-bülten, ayrıca çok sayıda çalışana sahip olan şirketler için etkili bir iç iletişim aracı görevi de görüyor. Şirketiniz için e-bülten hizmetini tüm tasarım ve içerik çalışmalarıyla üstleniyoruz. Markanızı, ürün ve hizmetlerinizi tüm müşteri ve paydaşlarınıza en etkili haliyle güncel olarak aktarmak için e-bülten hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

PRODÜKSİYON

Podcast İçeriği

Son yıllarda ülkemizde giderek daha fazla ilgiyle karşılanan podcast yayınları, kurumlar için de fırsat oluşturuyor. Şirketinizin faaliyet alanı ve sektörüyle ilgili uzmanlığını sergilemeniz; özellikle dinamik bir kitleye farklı bir yayın formatıyla ulaşmanız için sizlere podcast hizmeti veriyoruz. Uygun formatın oluşturulması, yayın planının hazırlanması, şirketinizin seçtiği kişilerle birlikte editoryal hazırlığın yapılması, podcast ses kaydının alınması, post prodüksiyon süreci ve son olarak tüm platformlarda yayımlanması hizmetimizle şirketinize uçtan uca hizmet sunuyoruz. Yönetici veya çalışanlarınız yerine, tercih ettiğiniz alanlarda uzmanlığı bulunan tanınmış kişilerle de bu podcast yayınlarını sizin için hayata geçirebiliyoruz.